140x600 140x600

En basit soru; neden ukash kart kullanmalıyız?

Ukash kartı dünya markası yapan nedir? müşterileri neden ukash karttan vazgeçmiyor? Ve neden ukash kart kullanmalıyız? Bütün bu soruların cevabı aslında ukash kartın teknik alt yapısında yatmaktadır.

Ukash kart sizi dünya vatandaşı yapar

Ukash kartın geçerli olduğu üç para birimi vardır. Yani ukash kart alacaksanız pound, dolar ya da Euro para birimlerinden birini alabilirsiniz. Bu da ukash kartın size sunduğu bir avantajdır. Şöyle ki  bu para birimlerinin hepsi birer rezerv para birimidir ve dünyanın her ülkesin ve her ülkenin büyük internet sitelerinde geçerliliği vardır. Bu özelliklerini göz önüne aldığımızda ise ukash kart sizi dünyaya bağlar. Oturduğunuz yerden ucuz ukash kartınızla dünya vatandaşı olursunuz.

Dünya vatandaşı olurken güvenliğinizi ukash kart sağlar

Ukash kartın en büyük özelliği güvenlik açıklarını kapatmasıdır. İşleyiş mantığı sebebiyle ve teknik alt yapısıyla sizi siber saldırılara karşı adeta görünmez kılar. Bu ukash kartın en büyük özelliklerinden birisidir ve ukash kartı uluslar arası marka yapan yegane özellidir. Ukash kart bu özelliği ile dünya da milyonlarca müşteriye ulaşmış ve milyarlarca dolar ciro yapmış bir tür sanal kredi kartıdır. Bu sanal kredi kartı sizin güvenliğinizi sağlarken özellikleri şunlardır; tek kullanımlıktır, bu sanal kredi kartının limitini kullanıcı belirler ve limit altı işlemlerde kalan limiti yeni bir ukash kart olarak alırsınız.


Yayınlanma Zamanı: Pazartesi, Şubat 4, 2013.