140x600 140x600

Online Alışveriş Risklerinden Korunmak

Online Alışveriş Risklerinden Korunmak

Ukash uluslar arası güvenli bir ödeme sistemi olarak bilinmektedir. Kimlik güvenliği ve online dolandırıcılık gibi faaliyetlerden korunma amacıyla ilk olarak İngiltere’de ortaya çıkan bu önemli sistem günümüzde tüm dünyaya oldukça hızlı bir şekilde yayılmaktadır.  Günümüzde facebook gibi sosyal ağlar başta olmak üzere pek çok ödeme noktası Ukash kabul etmektedir.

Ukash kart alabilmek için yapmanız gereken ilk şey güvenilir ve ucuz ukash satan bir nokta ya da web sayfası bulmaktır. Ukash kartlar ön ödemeli kartlar olduğundan almış olduğunuz ukash kartın bedelini ve size bu hizmeti sunan firmanın hizmet bedeli olarak da bir miktar komisyon sunmanız beklenir. Ukash kartın üzerinde size ait hiçbir bilgi yer almaz ve ukash ile yapılan ödemelerde de bu tip bilgiler talep edilmez. Online ödemeler konusunda oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan bu sistem günlük ödemelerde de kullanılmaya başlanmıştır. Ancak ukash kart özellikle online ödeme işlemlerinde tercih edilmektedir. Siz de bu nedenle güvenle tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Ülkemizde ve dünyada online alışveriş  her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Ancak bununla beraber sosyal ve ekonomik açıdan bazı risklerin ortaya çıktığı görülmektedir. Bu sorunların başında bilindiği gibi online ödeme işlemleri sırasında hem kredi kartınızın hem de kimlik bilgilerinizin güvenlik riskleri oluşturması gelmektedir. Pek çok açıdan çeşitli güvenlik açıkları bulunan sistemler sizi mağdur edebilir. Bu tip durumlarda hakkınızı korumak için harcamanız çaba ve yasal mücadele oldukça uzun sürebilir. Bu nedenle pek çok kişi  gibi siz de Ukash kart ödeme sistemini tercih edebilirsiniz.

Ukash ön ödemeli bir sistem olduğundan sizin en güvenli şekilde ödeme yapmanız için fırsat sunar. Ukash kartınızın üzerinde size ait herhangi bir kimlik bilgisi yer almaz. Ödeme sırasında da herhangi bir kimlik bilgisi talep edilmez. Ucuz ukash edinmek için bu alanda hizmet sunan güvenilir noktalar tercih edilmektedir. Ukash sistemi ülkemizde de giderek yaygınlaşmaktadır ve online olarak binlerce noktada şimdiden geçerlilik sağlamıştır. Bu nedenle siz de güvenle tercih edebilirsiniz.


Yayınlanma Zamanı: Cumartesi, Şubat 9, 2013.