ukash

Genel Ukash Bilgilendirmesi

Ukash 19 haneli ön ödemeli pin kodudur. bir çok alışveriş sitesinde ve bir çok online oyun sitesinde ( farmville,fishville, metin2,facebook vs. ) ve e-cüzdan sitelerinde ( neteller , cashu )geçmektedir. Ukash panelden üretilen kodlar olan 633718179 kodlar tamamen orjinal ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kodlardır.633718179 dışında oluşturulmuş pinler her zaman size sorun çıkarabilir.

Kodların geçerlilik süresi 3. şahıslarla paylaşmadığınız sürece tam 1 sene olup istediğiniz miktarda Euro bazında ukash kodları oluşturulabilmektedir.euro dışında en çok kullanılan birimler GBP ve USD dir. kodlarınızı aldığınızda mutlaka fatura temin edebileceğiniz yerden almalısınız bazı siteler güvenlik amaçlı kodların faturalarını istemektedir. ayrıca ukash kodlarını istediğiniz miktarlarda sitede kullanabilirsiniz burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kodu kullandıktan sonra açılan sayfada site size kalan miktar için yeni bir kod oluşturup vermektedir.

Ukash pin kodlarının en önemli özelliği hiç bir kişisel bilginizi vermeden ödeme yapmanızı sağlamasıdır. Eski sistemde maksimum tek parça halinde 750 euroluk kart olabilirken ukashın yeni uyguladığı sistemde tek kart olarak maksimum 250 euroluk kod oluşturulabilmektedir. ukash temin ederken dikkat etmeniz gereken hususlar satıcının web sitesi olup olmadığı satıcıya ulaşabileceğiniz bir telefon numarası olup olmadığı ve parayı gönderdiğiniz hesabın şirket hesabı olup olmadığıdır. kod alırken kesinlikle sitesi ve telefonu olmayan sadece msn ve facebook üzerinden satış yapan kişilerden kod almayın.

Aldığınız ürünleri ukashın resmi web sitesinde tool kit bölümünde dilediğiniz kendinize ait bir hesap açıp kontrol edebilir aynı zamanda bir kodu istediğiniz parçalara bölebilir ve birkaç kodu tek parça olacak şekilde birleştirebilirsiniz. ukash kullanırken yaşayabileceğiniz en önemli sorun kodun yatıracağınız site tarafından çekilip hesabınıza geçmemesidir.yani bir yerde kodun askıda kalmasıdır bu gibi durumlarda ukash satın aldığınız yerden kodunuzun orjinal SV kodunu isteyip sitenize iletebilirsiniz gerekli kontroller yapıldıktan sonra askıda kalan işleminiz hesabınıza yansıtılacaktır.

Ukash son derece güvenilir ve kullanımı pratik bir sistemdir. Herhangi bir sorunda çok hızlı şekilde sorunuza cevap alabilmeniz için kesinlikle önerim 633718179 numaralı ukash reseller tarafından panelden üretilmiş SV kodları olan ürünleri almanızdır. Piyasada ucuza satılan ukashlar herzaman başınızı ağrıtacağından emin olabilirsiniz.

Ukash pin kodu satın aldığınız yerlerden aynı zamanda sitelerden çekmiş olduğunuz ukash pin kodlarını bozdurabilirsiniz tabi bu durumda satıcıların aldığı komisyon oranları baya zarar etmenize neden olabilir.

Avrupada marketlerde ve benzin istasyonlarında satılan 6337180 ile başlayan kodlar artık ukashın yeni sisteminde türkiyede bi çok sitede kullanılamamaktadır. Bu konuyada dikkat etmenizi öneririz.