140x600 140x600

Ukash E-Ticaret Kartı

E-ticaret için geliştirilen en iyi marka ukash kartıdır. İnternet kullanımının artması ile yurtdışında kullanılan en popüler ürünler artık Türkiye’de de kullanım alanı oldukça gelişmektedir. Ukash kart sahibi olmak bir kredi kartı sahip olmaktan daha kolaydır.

İnternet üzerinden para çekme, para ödeme ve para yatırma işlemlerini yapabilmenizi sağlayan ek bir karttır. Somut bir karttan ziyade herkese özel olarak oluşturulan kullanıcı kimlik numaraları ile elektronik ticaretin kapıları açılmaktadır. Mağazalardan pahalı bulduğunuz ürünleri yeri geliyor internetten daha uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Site güvenilir mi kredi kartı bilgilerim ile her hangi bir dolandırma söz konusu mudur gibi sorularla uğraşmadan güvenilir bir alışveriş yapmayı vadeden bir kart elinizin altındadır.

E-ticaret sırasında vazgeçemeyeceğiniz bu kartı ukash logosu olan on dokuz binden fazla sitede kullanabilirsiniz. Yirmi beş milyondan daha fazla kullanıcıya sahip olan ukash her geçen gün daha fazla artmaktadır. Kullanımındaki kolaylık sayesinde güvenilir hizmet sunan ukash kart ile gelişen internet hizmetini daha kolay ve rahat takip edebilirsiniz.


Yayınlanma Zamanı: Çarşamba, Ekim 9, 2013.