140x600 140x600

ukash

Ukash kartlar belli bir ücret karşılığı sanal alışverişler için satın alınan PIN kodlarıdır. Bu kodlar alışveriş yaparken sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sanal kart olmalarına rağmen tıpkı bir kredi kartı gibi kullanılabilmeleri ve tek kullanımlık olmaları ukash kart alıcılarının dikkatini çekmektedir.

Ukash kartlar bazı özellikleriyle kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bu özeliklerden sadece biri olan ukash kartların bozdurulabilmesi yani tekrar nakit paraya çevrilebilmesi kullananlar açısından büyük bir avantajdır. Uksah kartlar tek kullanımlıktır ve bir yıl içerisinde kullanılmadığı takdirde otomatik olarak iptal edilirler. Bu özellik kullanıcıların güvenliği açısından uygulamaya konmuştur. Belli bir miktar karşılığında ukash kart satın almışsanız ve bu kartı bir yıl içerisinde kullanamayacak durumdaysanız ya da kullanmak istemiyorsanız tekrar nakde çevirebilme imkanınızın olduğunu bilmek size avantaj sağlar.

Ukash kartınızı tekrar nakde çevirebilmek için ukash kart bozan aracı firmalar size bu konuda yardımcı olacaklardır. Tek yapmanız gereken şey ukash kartınızı bozacak firma hakkında detaylı bilgi edinmenizdir. Seçtiğiniz aracı firmanın güvenilirliği sizin zarara uğramanızı büyük ölçüde engelleyecektir.


Yayınlanma Zamanı: Çarşamba, Ekim 9, 2013.