Ukash Yasal Uyarı

Değerli Müşterilerimiz ,

Ön ödemeli Ukash kartlar, İnternet üzerinden yasal olarak alışveriş imkânı sunmakta olan platformlarda kullanılmak amacı ile üretilmiştir. Temel amacı ve kapsamı, güvenli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

Bu bağlamda, herhangi bir yasal hükümlülüğü olmayan platformlardan tarafımızca satılmış Ukash kartlar ile alışveriş yapılması, sizlere sunulmuş olan Ukash kartların, yasal olmayan amaçlar ile kullanılması yasaktır. Zira, bu şekilde yapılacak olan alışverişlerden sitemiz, aracı kurumlar ve Ukash kartın sizlere sunulmasını sağlayan platformlar asla sorumluluk kabul etmemektedir.

Unutmayın,ukash kart, sizlerin yasal olan e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmasını güvenli bir hale getirmek amacı ile üretilmiştir. Kişisel bilgilerinizi kullanmadan, ödeme yapmanızı hedeflemiştir. Aksi halde, herhangi bir yasal olmayan amaca hizmet etmek ve/veya bu konuda kullanımını sağlamak amacı ile üretilmemiştir.

Sitemizden Aldığınız UKASH pin kodlarını aşağıda size belirtilen siteler ve platformlar dışında hiç bir yerde kullanamazsınız. Yasal olmayan siteler ve platformlarda kullanımı kesinlikle yasaktır.

 

Ukash kullanacağınız diğer tüm platformlar : http://www.facebook.com/appcenter/…

GSM : 0533 370 60 35

Sitemizden kod alımı için lütfen Canlı destek ile iletişim kurunuz.

Saygılarımızla.